V sobotu v 17.00 nastoupila Bílina k dalšímu přátelskému utkání. Soupeřem byl účastník oblastního přeboru z Oldřichova. Nemoci a zranění zabránily, aby do utkání zasáhli Mergl, Hasal a Vrátil. V sestavě domácích se však objevila nová akvizice, keňský reprezentant do 21 let Mourice Obdiambo. V úvodních minutách se domácí tým rozkoukával a sami jsme připravili soupeři několik dobrých příležitostí. Největší příležitost měl Obrtlík, který dalekonostnou střelou nastřelil tyč. Poté již začala lépe fungovat obrana Bíliny a postupně jsme získávali hru pod kontrolu. Naše snaha byla korunována i brankou, když Vaník vyslal kolmicí Hoška a ten prostřelil brankáře hostí. V dalších příležitostech se objevil Moravec, ale své šance nevyužil. Z nenápadné akce krátce před přestávkou skórovali i hosté. Do šaten se šlo za stavu 1:1. Po změně stran bylo na hrací ploše jen jedno mužstvo. Domácí dobře kombinovali, noví hráči do týmu rychle zapadli a ukazovali svůj přínos. Africký záložník neúnavně bojoval ve středu hřiště a velel naší ofenzívě. Výborně hrál na levé straně obrany Přibyl. Na hrotu bojoval mladík Muf. Naše snaha byla odměněna v 75. minutě, kdy si po centru z levé strany srazil do vlastní branky míč Fryč. Utkání se již schylovalo ke konci, když naše obrana zůstala nekoncentrovaná a hosté vyrovnali. V nastaveném čase se jim ještě podařilo výsledek obrátit, když si na rozehraný přímý kop naběhl Fryč a hlavou zpečetil výsledek utkání. Oldřichov zvítězil 3:2. Další utkání sehrají naši hráči ve středu odpoledne s týmem Spořic. Posledním přípravným utkáním bude v sobotu souboj s týmem Horního Jiřetína. Všechna utkání se hrají na domácí umělé trávě.

Sestava domácích: Pohl - Bečvařík, Novák, Pavlíček, Přibyl - Vaník (Muf), Kornalík, Obdiamo, Mika - Moravec, Hošek.