K dalšímu přípravnému utkání nastoupili Bílinští fotbalisté v sobotním dopoledni na tréninkové ploše teplických Stínadel. Tepličtí mladíci hrají v této části sezony o místo v kádru a na hřišti to bylo vidět. Od začátku byli hosté pod tlakem. Středeční lehkost se jakoby vytratila. Bílinští byli u všech míčů později, přihrávky do šířky nikam nevedly a tak se hra v úvodu utkání odehrávala ve středu hřrací plochy. Jako první udeřili domácí. Po centrované přihrávce do šestnáctky si mladíci nahráli míč a Pohl v brance hostí neměl šanci. Po několika minutách ztratili hosté míč na levé straně, následovala lehká střela, kterou však jindy bezchybný brankář Bíliny neudržel a míč v klidu do branky dorazil domácí útočník. Tepličtí po pěkných akcích přidali další dvě branky. Poločas tak skončil v poměru 4:0 pro teplické mladíky. Po přestávce se obraz hry přece jen trochu změnil.
Po několikanásobném střídání mladíci již nebyli pro Bílinu tak nebezpeční a hra se odehrávala zejména ve středu hřiště. Přece jen se však podařilo Teplicím ještě jednou skórovat. V závěru se domácí stáhli do obranné ulity, ale hosté, kteří drželi míč na svých kopačkách branku svého soupeře téměř neohrozili.

„Ačkoli hráči poctivě trénují, na hřišti to dnes vidět nebylo, tak jako jsme ve středu proti Spořicím byli ve všech směrech lepší ,  dnes tomu bylo naopak. Jsme ale přece jen ve fázi přípravy. Důležitý pro nás bude vstup do mistrovské sezóny,“ řekl nám v krátkém rozhovoru trenér Bíliny Josef Tichý.

Sestava Bíliny: Pohl - Gutsch, Štiller, Hronek, Karasinski - Pavlíček, Novák, Vrátil, Přibyl - Karel, Moravec