FK Tatran Kadaň – SK SIAD Bílina   4:0 (2:0)
Klášterec nad Ohří – Jiná Bílina než před týdnem proti Žatci se představila  hlavně v prvním poločase. Přesto dostala opět čtyři branky a již se těší na závěr soutěže.   Jedním z důvodu je katastrofální tréninková morálka a za druhé neproměnění šancí v prvním poločase. Opět chyběli dlouhodobě zranění Bečvařík a Moravec a také Kornalík. Domácí měli štěstí a to se projevilo již v 10.min. Míč si postavil na trestný kop obránce Čibenka a z dobrých 30 metrů trefil šibenici bílinské branky. Bílina se však dále snažila a dostávala  se  do zakončování. Ale pouze v úvodu Vrátil a Mergl trefili branku, potom již Mergl i Mika stříleli vedle. Dobře pracovala bílinská záloha mladíků s věkovým průměrem 19,5 let. Ovšem těsně před koncem přišla rychlá akce domácích po levé straně, a centr si srazil Hošek do vlastní branky.   Hned v úvodu druhého poločasu střídal pro natažené vazy Hasal a vzápětí domácí po hlavičce Čiberky rozhodli zápas. Kadaň ovládla hřiště, Bílina se již do šancí nedostávala a úroveň zápasu rychle klesala. Závěr zápasu patřil plně Kadani, kdy hosté odpadli fyzicky. Pohl sice střelu vyrazil, ale na dorážku Uhlíka již nestačil. Potom z trestného kopu trefil Heligr břevno a Uhlík v obrovské šanci střílel vedle. Hrálo se v Klášterci.   „Herně byl první poločas vyrovnaný, ale nedokázali jsem ubránit standardní momenty domácího týmu. Naše zakončování bylo špatné, i když jsme šance měli. Hasal má opět natažené vazy, ale asi to nebude nic vážného. Snad se dáme dohromady abychom v sobotu porazili Oldřichov,“ nebylo vůbec do řeči asistentovi bílinských Jaroslavu Kovačkovi.

Branky: 10. 52.Čibenka, 44.Hošek vlastní, 78.Uhlík Diváci: 90

Rozhodčí: Šefčík L. – Šefčík J., Mareš
Sestava: Pohl – Karel, Hošek, Hasal (48.Vaník), Přibyl – Mika, Pavlíček, Hájek (66.Magyár), Mergl – Vrátil - Novák