Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování turnaje

11. 1. 2015

1. kolo – 10.1.2015                                                   2. kolo – 17.1.2015

 

            So 10,00h Chomutov – Osek                                    So 10,00h Ledvice - Zabrušany

                 12,00h Braňany -  Kostomlaty                                  12,00h Bílina - Osek

                 14,00h Bílina – Zabrušany                                  Ne 10,00h Chomutov - Hostomice    

            Ne 10,00h Hostomice – Ledvice                                    Braňany volno              

                  Ohníč volno                                                              14.3.2015 Kostomlaty - Ohníč

                                   

 

 

            3. kolo – 24.1.2015                                                   4. kolo – 31.1.2015

 

            So 10,00h Chomutov – Ledvice                                So 10,00h Kostomlaty - Zabrušany

                 12,00h  Zabrušany – Ohníč                                       12,00h Chomutov - Braňany

                 14,00h  Bílina – Braňany                                           14,00h Ledvice - Ohníč

            Ne 10,00h Osek - Hostomice                                    Ne 10,00h Bílina - Hostomice        

                  Kostomlaty volno                                                      Osek volno

 

 

            5. kolo – 7.2.2015                                                     6. kolo – 14.2.2015

 

            So 10,00h Osek - Zabrušany                                      So 10,00h Osek – Braňany 

                 12,00h Bílina - Ledvice                                              12,00h Ledvice - Kostomlaty

                 14,00h Braňany - Ohníč                                             14,00h Chomutov - Ohníč

            Ne 10,00h Hostomice - Kostomlaty                          Ne 10,00h Hostomice - Zabrušany

                  Chomutov volno                                                        Bílina volno

 

 

            7. kolo – 21.2.2015                                                   8. kolo – 28.2.2015

 

            So 10,00h Osek - Ledvice                                          So 10,00h Braňany - Zabrušany

                 12,00h  Chomutov - Kostomlaty                                12,00h Osek - Kostomlaty

                 14,00h  Bílina - Ohníč                                                14,00h Bílina - Chomutov

            Ne 10,00h  Hostomice - Braňany                                    16,00h Hostomice - Ohníč

                  Zabrušany volno                                                         Ledvice volno

 

 

            9. kolo – 7.3.2015                                                    

 

            So 10,00h Chomutov - Zabrušany               

                 12,00h  Osek - Ohníč        

                 14,00h  Bílina - Kostomlaty

            Ne 10,00h  Ledvice – Braňany           

                  Hostomice volno