15. SK Ervěnice - Jirkov 29 45:119 17
16. TJ Střekov 29 28:274 3

Kompletní tabulka

Černovice vytěžily z minima maximum

Zmar zavládl po závěrečném hvizdu utkání a Černovicemi mezi hráči i diváky v sobotní arktické zimě na Kyselce. Počasí dobře vystihlo pocity domácích, kteří celý zápas tlačili na jednoho z favoritů a jako už několikrát na jaře neproměnili řadu opravdu stoprocentních šancí ( Pavlíček, Iljazi, Bečvařík..) V prvním poločase šla řada dobrých míčů na rozběhnutého Tůmu, který však padl téměř vždy do  ofsajdové pasti. Naděje se postupem času zmenšovala a nervozita domácích stoupala. Úder přišel v 65. minutě, když trestuhodně chyboval Zavadil a hostující Plos se ocitl sám proti Vondráčkovi – 0:1. Pak už to byla jen křeč. Během pěti minut se v polovině druhé půle vyfauloval Bečvařík. O pár minut později přišla ještě chvíle naděje na posílení psychiky domácích, když skvělým způsobem zlikvidoval dobře kopnutou penaltu hostů velmi dobrý Vondráček v domácí brance. Zkušená obrana hostů však nepřipustila vyrovnání, i když na špici v závěru operoval i stopér Šoufek, který zaslouží pochvalu za neutuchající bojovnost .

Bílina – Černovice 1:0 (0:0)

Sestava domácích: Vondráček  - Bečvařík Zavadil, Šoufek, Baran – Skuthan, Pavlíček, Schüssmann Podaný - Iljazi, Tůma

Střídali: Klíma, Tirb, Bruna