16. TJ Mojžíř 30 56:87 23

Kompletní tabulka

Tříbodová tečka za sezónou z Horního Jiřetína

Horní Jiřetín - FKB 1:4

V posledním utkání sezóny nastoupila Bílina na hřišti Horního Jiřetína. Hráči s vědomím jistoty postupu do krajského přeboru předvedli suverénní výkon v obraně i v útoku. Domácí hráli naplno a velmi tvrdě, takže fotbal byl plný osobních soubojů. Ty dopadaly většinou remízou, ale na straně Bíliny byla organizovaná týmová hra a kombinační vyspělost. Brankový účet otevřel ve 25. minutě Ondra Klíma lehce tečovanou střelou po kombinaci na pravé straně 0:1. Následoval krásný pas na Katreniče v 32. minutě. Ten byl sražen a penaltu proměnil Tůma – 0:2. I druhý poločas začal dobře pro Bílinu. Klíma krásně pronikl po pravém křídle a jeho přesný centr sklepl Tůma na Borosche, který k trefil bezpečně k tyči – 0:3.Poté Bílina polevila a rohový kop po zemi nechala obrana projít až na druhou tyč, kde byl připravený Hajník -1:3. Závěrečné slovo si vzala Bílina v 69. minutě. Schüssmann utekl po křídle, našel přesně Kozlera a ten stejně přesně a tvrdě zakončil z vápna z první – 1:4. Bílina na třetím místě získala 68 bodů stejně jako druhý Děčín. V příští sezóně nás čekají soupeři v krajském přeboru a několik vzrušujících derby (Ledvice, Proboštov, Srbice, Modlany, Most atd.)

Horní Jiřetín – Bílina 1:4(0:2)

Branky : Klíma, Tůma p., Borosch, Kozler

Sesrava Bíliny : Pechar- Plaček, Ulip, Baran – Klíma, Zaspal Smrž, Schüssmann, Borosch- Tůma, Katrenič

Střídali: Kozler, Podaný