Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bílina potvrdila dobrou formu v Oldřichově

14. 5. 2011

Fotogalerie k utkání na webu teplicky.denik.cz

V okresním derby 1.A třídy Bílina  v boji o čelo  tabulky nezaváhala a odvezla si z Oldřichova tři body. Hrálo se na kvalitním trávníku a za příjemného počasí. Úvod patřil tradičně Bílině, která byla aktivnější, hrála v pohybu a dokázala vstřelit branky. Již ve 3.minutě střílel Milo, brankař Mach míč neudržel  a Augusta pohotově dorazil. O pět minut později napálil Hasal míč po rohu do břevna.  Převaha hostů pokračovala, Levý střílel vedle a Augusta nad.  V 15.minutě kopal další roh Levý a Hasal poslal míč hlavou přesně k tyči.  Další střely Ščuky a Mila domácí brankař Mach vyrazil. Ve 23.minutě pálil z dálky Ščuka, ale míč se odrazil od břevna. Po půl hodině se hra vyrovnala, hrálo se od  jednoho velkého čtverce ke druhému.  Domácí Kučera poslal ve 37.minutě hlavičku těsně vedle a stejně dopadla bílinského Mergla ve 42.minutě.  Ve druhém poločase již tempo hry opadlo, Bílina se přizpůsobila domácím.  Šancí již také bylo méně než v prvním poločase. V 53.minutě vyrazil Mach hlavičku Hasala a potom Egrt střílel vedle.  Třetí branka padla po rychlé akci, kdy si Milo narazil míč s Gutschem. V 64.minutě měl druhou šanci domácí Kučera, ale před brankou míč netrefil.  Domácí bojovali o co nejčestnější výsledek a další branku již nedostali. Gutsche vychytal  Mach a střela domácího Mika mířila těsně vedle.  V mužstvu domácích si v závěru zahrál i sekretář Vaník a u hostů v útoku druhý brankař Čurda. Bílině hrála spolehlivě obrana, v záloze se dařilo Augustovi. 

„Zápas byl rozhodnutý prakticky za čtvrt hodiny, kdy jsme dostali dva góly. Soupeř byl tak kvalitní, že nás celý zápas přehrával.  Chybí nám hráči a již pět zápasu to táhneme v jedenácti lidech, jen trnu, aby se někdo nezranil. Ale Bílina kvalitou patří o soutěž výše a určitě fotbalově, na rozdíl oproti Strupčicím, které využívají všechny možnosti k postupu, ale fotbalově na to nemají,“  popřál soupeři hodně úspěchů v závěru soutěže domácí trenér Dalibor Matouš.  „Prvních 30 minut to byl z naší strany pěkný fotbal, dali jsme branky, dvě břevna, měli jsme další šance.  Ve druhém poločase docházely hráčům síly, a opět se ukázalo, že bez tréninku se ani tato soutěž hrát nedá,“ uvedl bílinský trenér Josef Tichý.

Branky: 3.Augusta, 15.Hasal, 61.Milo

ŽK: 3 – 1

Rohy: 2 – 6

Diváci: 70

Rozhodčí: Bretschneider – Lenkvík, Cébe

Oldřichov: Mach – Klinkáček, Buchtele (80.Vaník), Kareš, Dědič – Parkman, Pekrt (69.Chládek), Smrkovský, Miko – Vlk, Kučera

Bílina: Pohl – Filo, Karel, Hasal, Mergl – Egrt (81.Pavlíček), Augusta, Levý, Ščuka – Milo (86.Čurda), Gutsch

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář