Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrtá porážka v řadě!

22. 4. 2014

V sobotním utkání v Litoměřicích rozhodně nebyla Bílina horším družstvem. První poločas byl v podání fotbalistů z Kyselky velmi dobrý. Vytvořili si několik šancí, měli mírnou převahu a hráli pozorně, bez chyby. Záloha běhala, obrana působila neprostupným dojmem. Ačkoli chyběli nemocní nebo zranění Vosátka, Gutsch, Záhradský i Ročenovič, na výkonu Bíliny to nebylo nijak znát.

   Ve druhém poločase pokračovala družstva v podobném stylu. Pak však přišlo deset minut mezi 53. – 63. minutou, které rozhodly o prohře Bíliny. V 53. minutě výborně zakombinovali Masopust s Merglem a mladý útočník se octl v gólové pozici na penaltě. Byl stažen domácím obráncem a rozhodčí nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu. K míči se postavil sám faulovaný Masopust a bohužel - zkušený domácí gólman Divecký vystihl směr střely a míč vyrazil. Dobrou šanci k dorážce měl Vlasák, ale míč minul bránu.
   O několik minut později zahrávali domácí roh. Míč se snesl na malé vápno, kde zůstal zcela volný domácí hráč Tichý, který nemusel ani vyskočit a ze země nedal šanci na brankové čáře stojícímu brankáři hostí.
Bílina měla dost času na srovnání skóre, ale zkušení hráči Litoměřic pomocí střídání, ošetřování i zdržování rozkouskovali zbytek času. Rozhodčí ukončil utkání přesně po 90 minutách, i když domácí „ušetřili“ nejméně deset minut.
   Litoměřice rozhodně nedržely otěže zápasu ve svých rukách a jejich vítězství je možné označit za šťastné. Výkon oslabené Bíliny byl nadějný.
Škoda jediné chyby jinak výborně hrajících fotbalistů hostí.
 
Litoměřice – Bílina 1:0 (0:0)
 
Sestava Bíliny : Vondráček - Žemba, Mergl, Pavlíček, Baran.Augusta,     Vlasák, Levý (72.Hase), Bečvařík (77.Podaný), Kotěšovský,                   (66.Říha),Masopust