Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domácí porážka s Ervěnicemi - Jirkovem

19. 9. 2018

 Duel proti Ervěnicím Jirkovu měl v sobě stejné nedostatky, které zapříčinily sestup z krajského přeboru. Hosté přijeli s defenzivní taktikou. V prvním poločase se nikam nehnali, ve zformovaném obranném bloku čekali na svou příležitost, která přišla v 37. minutě. Zcela volný útočník hostů zkušeně svou příležitost proměnil. Nutno přiznat, že i v předchozím průběhu hosté několik šancí neproměnili. Domácí zahrozili pouze dělovkou Tůmy, která skončila na břevně. 

Po přestávce domácí trenér udělal jednu změnu, když do útoku poslal Katreniče. Domácí tým ožil a otěže hry držel ve svých rukou. Šance však v síti hostí nekončily. Tu největší neproměnil Katrenič. Několik slibně zahraných přímých kopů také mezi tyčemi neskončilo. Poslední hořkou pilulku domácí tým spolkl po chybě v rozehrávce, kdy opět zcela osamocený útočník Ervěnic nedal Kovačkovi šanci. Domácí porážka je krutá, avšak za matný výkon v prvním poločase nemůžeme myslet na vátězství. 

"Dnešek nám v plné nahotě ukázal naše nedosatky.Chybí nám kreativita v záloze, nakopávané míče na útočníky z obrany v pohodě posbírají obránci. Musíme toto utkání z hlav rychle vytěsnit a soustředit se na další zápasy", okomentoval utkání Petr Procházka. 

sestava domácích:

Kovačka - Bečvařík, Zavadil, Baran, Tirb - Záhradský, Coufal, Kotěšovský, Pavlíček, šoufek - Tůma

Střídali: Katrenič, Magyar, Junek, Pelikán