Domácí ztráta s Kláštercem

12. 9. 2021

Další domácí ztrátu zapsali do tabulky fotbalisté Bíliny. Bez Kovačky a Podaného v sestavě začali domácí velice aktivně. V prvních deseti minutách se do zakončení dostal Katrenič, který branku netrefil a také Tůma, který pouze vyprášil brankáři hostí rukavice. Poprvé udeřilo na straně Bíliny. Zkušený domácí brankář Vondráček váhal s výkopem tak dlouho, až trefil napadajícího soupeře. Míč se od něj odrazil a skončil v domácí síti. Hosté i nadále hrozili rychlými brejky, se kterými měla obrana velké problémy. Jeden z nich skončil druhou brankou v domácí síti. Zmar domácích v prvním poločase vyvrcholil další hrubkou obrany a do poločasu se šlo za stavu 0:3. Druhý poločas Bílina začala opět náporem. Trenér Kovačka prostřídal obránce, vyměnil několik postů a hra Bíliny se zrychlila, zlepšila se kombinace a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Prosadil se aktivní Iljazi a vzápětí hostující hráč srazil ostrý centr do vlastní branky. Bílinští hráči bojovali o další zásah, třetí branku se jim však již vstřelit nepodařilo. Tůma pálil z malého vápna, Šoufek hlavičkoval zcela osamocen, takže ani drtivý tlak v posledních minutách vyrovnání nepřinesl a hosté si tak odvezli všechny body.