Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po jalovém tlaku bez bodu

13. 4. 2015

Nedělní utkání v Modré ukázalo, že současným problémem Bíliny je hlavně střelba gólů. Bílina prodloužila v Modré čas, kdy se nepodařilo dát gól , na více než 200 minut. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, Bílina byla útočnější, snažila se o kombinaci. Domácí obětavě bránili, podnikali rychlé protiútoky. Ve 29.minutě se jim podařilo z jednoho brejku skórovat po nedůsledné práci obrany Bíliny, která ve snaze o technické řešení dovolila dvěma útočníkům domácích proniknout až k brance.

   Ve druhém poločase se hrálo prakticky na jednu branku. Domácí se vyčerpali obětavou obranou a Bílina stále více získávala půdu pro útočení. Hráči Modré  odkopávali, zdržovali hru, ale většina akcí hostů končila u pokutového území, nedařily se finální přihrávky ani střelba ze střední vzdálenosti. V závěru se vrhli do útoku i stopeři  a hrálo se vabank. V 86. minutě se domácím podařil dlouhý odkop na vysunutého útočníka, který se

štěstím tečovanou střelou ukončil střelecký účet zápasu.Před trenérem Kovačkou je úkol vrátit hráčům sebedůvěru při proměňování šancí. První příležitostí je v sobotu domácí utkání s Vilémovem.

 

Modrá – Bílina 2:0(1:0)

Sestava Bíliny : Vondráček - Žemba (75.Hubáček), Karel, Pavlíček, Mergl - Záhradský, Vlasák, Augusta (46.Procházka),

Levý (66.Bečvařík)  – Katrenič, Kotěšovský (63.Choutka M.)