Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po penaltovém rozstřelu máme dva body z Litvínova

9. 9. 2013


K dalšímu utkání KP odjel FK Bílina do Litvínova, kde se chtěl pokusit o prodloužení vítězné série. Ačkoli panovalo krásné fotbalové počasí, hráči obou týmů tentokrát nepředvedli podívanou plnou akcí , střelby a gólů. První poločas probíhal bez větších šancí, Bílině se nedařila kombinace, hrálo se většinou mezi vápny. Přihrávky nenacházely adresáty, obrany dominovaly u obou týmů. Možná, že Bílině neprospělo dvojí vynucené střídání už v průběhu prvního poločasu, kdy se postupně zranili M. Choutka, kterého nahradil Levý a potom i Masopust, místo kterého nastoupil Vosátka. Ten se zasunul do obrany a stoper Pavlíček přešel do zálohy.

 

 

 

 

  V druhém poločase oba týmy zvýšily tempo, hra získala na zajímavosti. Přesto však šancí nepřibývalo, obrany pracovaly spolehlivě. Jedinou „gólovku“ měli domácí, ale podařená střela z dálky se od břevna odrazila dolů naštěstí před brankovou čáru. Trenér Kovačka se pokusil oživit útok a poslal v 65. minutě na hřiště Bečvaříka, ale ani on se k šanci nedostal.

 

 

 

 

 

 

  Utkání dospělo k penaltovému rozstřelu. Postupně Vlasák, Pavlíček, Levý a Mergl suverénně penalty proměnili. Ve čtvrté sérii chytil brankář Vondráček penaltu domácího Severy u levé tyče a Bílina získala cenný druhý bod. Po průběhu utkání je možné konstatovat, že nebyla lepším, ale šťastnějším mužstvem.

 

 

 

 

 

 

 

FK Litvínov – FK Bílina 0:1 np./0:0/

Sestava Bíliny: Vondráček - Žemba, Pavlíček, O. Choutka (26. Levý), Mergl - Záhradský (63. Bečvařík), Vlasák, Augusta, M. Choutka - Mešťánek, Masopust (31. Vosátka)