Jdi na obsah Jdi na menu
 


První venkovní vítězství v letošním podzimu

14. 10. 2019

 Dopolední čas výkopu v Rumburku znamenal pro bílinskou výpravu brzký odjezd k dalšímu mistrovskému utkání. Po dobrém výkonu s Neštěmicemi chtěli hráči pptvrdit zlepšenou formu a konečně přivézt body z venkovního utkání. 

V pěkném sportovním areálu městského stadionu nás nečekal určitě jednoduchý zápas. Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně a naši hráči získali převahu, ze které jsme vytěžili dvě branky, První padla po závaru v domácím pokutovém území. Důraz Davida Bruny zapříčinil vlůastní branku domácího hráče. Druhý gól vstřelil Dominik Schüssmann, který dorazil vyraženou střelu Pavlíčka. Do šaten jsme odcházeli spokojeni.

Studená sprcha přišla po přestávce, kdy domácí dvěma brankami srovnali skóre. Vedení zpět na naši stranu překlopil Denis Podaný, když po ideální přihrávce Schüssmanna z pravé strany překonal domácího brankáře potřetí. Po této brance jsme si již vítězství vzít nenechali a zejméína za výkon z prvního poločasu jsme z Rumburku odvezli první tři letošní body z venkovního utkání.