Šluknov si odvezl všechny body

27. 9. 2020

Za stálého deště sehrála Bílina na umělé trávě nepovedené utkání se Šluknovem. Bez Barana a od 16. minuty i bez Tůmy, který si obnovil svalové zranění, tahala Bílina celý zápas za kratší konec. Rychlí, atletičtí hosté, kterým vyhovovalo menší hřiště, se ujali vedení už v 9. minutě po chybě obrany. Téměř stejný scénář měly i další góly hostů v 39., 50. a 78. minutě – vysoko hrající stopeři domácích se nestačili vrátit a rychlí hosté trestali. Ani penalta pro domácí v 38. minutě skóre nezměnila – Iljazi nastřelil tyč. Dvakrát Bílina srovnala – v 28. a 45. minutě.  Z celého zápasu lze pochválit pouze tyto góly. Oba dal Šoufek po výborně kopnuté standardce Iljaziho. Čtyři střídající hráči výkon Bíliny nezvedli, a tak zbývá pouze naděje na překvapení na půdě favorita soutěže za týden v Dobroměřicích.

Bílina – Šluknov 2:4 (2:2)

Branky : Šoufek 2 – Mládek, Mikula, Šurgali, Záruba

Sestava domácích : Kovačka – Šoufek, Brůna, Zavadil, Bečvařík – Iljazi, Pavlíček, Schüssmann, Tirb – Bánom, Tůma

Střídali: Kozler, Koubek, Bureš, Magyar