V Chuderově na vítězné vlně

27. 10. 2019

Bílina sehrála v Chuderově výborný první poločas. Nastoupila do utkání s chutí a domácí nepustila do žádné nebezpečné akce. V 10. minutě se po rohu dostal míč po několika odrazech na penaltu a Bánom si poradil – 0:1.     O několik minut později při dalším rohu Baran dobře sklopil střelu a z úhlu skákavý míč zavěsil tvrdou ranou -0:2. O dvě minuty později nádherně rozebrali hosté obranu a po ose Pelikán -Pavlíček – Bečvařík  se míč vrátil Pavlíčkovi na malé vápno – 0:3. Tím se uzavřel účet za první poločas.

Do druhé části nastoupila Bílina velmi vlažně. Hráči si u vědomí třígólového náskoku hráli na Barcelonu a po chybě v obraně už ve 49. minutě domácí snížili. Gól posadil domácí do sedla a ti v dalších minutách hráli nátlakový fotbal a hrozili kontaktním gólem. Bílinského Tůmu fotbal tentokrát nebavil a tak zachraňoval vítězství jeho partner v útoku Bánom, který po pěkném pasu od střídajícího Schüssmanna v 62. minutě zvýšil na 1:4. Domácí ještě jednou stáhli rozdíl na dva góly, ale další drama se nekonalo. Bílina veze důležité  body zvenku. Nejvíce k tomu přispěli autor dvou gólů Bánom a hlavně Petr Pavlíček, který v zápase nevypustí ani minutu.

Chuderov – Bílina 2:4(0:3)

Branky : Rohlík, Šindelář – Bánom 2, Baran, Pavlíček

Sestava Bíliny: Vondráček – Žemba, Zavadil ,Baran, Bečvařík – Podaný, Pelikán, Pavlíček, Iljazi -  Tůma, Bánom

Střídali: Tirb, Schüssmann, Brůna, Junek