Jdi na obsah Jdi na menu
 


V Hrobcích jsme neodehráli dobré utkání

9. 11. 2014

V krásném areálu Hrobců se za krásného počasí hrál podprůměrný fotbal. Bílině se vůbec nedařila kombinace, nakopávané míče končily u soupeře, který si vypracovával jednu šanci za druhou. Většinu z nich trestuhodně zahazoval, některé skvěle zlikvidoval nejlepší hráč hostů, mladý brankář Kovačka. Jedinou šancí Bíliny byla teč Podaného po rohu, která skončila na tyči Hrobců. Ve 42. minutě vytáhl střelu domácích ze šibenice skvělý Kovačka.

   Druhý poločas začal ve stejném stylu. Hrobce útočily, vytvářely si šance, které zahazovaly. Nakonec se o jejich gól musel „postarat“ nešťastný Žemba, který v 54. minutě tečoval ostrý přízemní centr domácích za záda bezmocného Kovačky. Asi dvacet minut před koncem došlo k hernímu obratu. Domácí se stáhli, Bílina získala převahu, ale přes závěrečnou snahu se nepodařilo vyrovnat.Kromě Kovačky zahrál dobře i stoper Karel. Citelně chyběl kapitán Mergl, který má stop na tři zápasy. Rozhodčí tentokrát pískal objektivně, domácí vyhráli zaslouženě.

"Dnes jsme odehráli utkání, ve kterém se nám vůbec nic nedařilo. Ztráceli jsme jednoduché míče, nebyli jsme schopni kombinovat. Soupeře jsme ohrozili až v závěru utkání. Vítězství domácích bylo zcela zasloužené. Naše hra byla těžkopádná a dnes rozhodně nemá smysl hledat chyby jinde než u sebe. Věřím, že se mužstvo vzchopí a hráči se připraví na příští sobotu, kdy hostíme vedoucí tým Litvínova", hodnotil utkání prezident FK Bílina Petr Procházka.

 

Hrobce – Bílina 1:0 (0:0)

Sestava Bíliny: Kovačka-Žemba, Karel, Pavlíček, Bečvařík-

Kotěšovský, Vlasák, Podaný(46.Ročenovič), Levý-         Katrenič(71.Choutka), Tůma