Vyloučení zhatilo plány

17. 9. 2019

Zatím nejhorší utkání podzimní sezóny sehráli bílinští hráči proti Ervěnicím v Jirkově. Nedařilo se nic – marně se pokoušeli rychlí hráči Tůma, Kotěšovský i Iliazi o brejky – výborná obrana domácích rychlostně stačila hostům a poradila si i fyzicky. Už v 10. minutě rychlá kolmice mezi hostující stopery vedla k prvnímu gólu Ervěnic. Úplně stejnou akci předvedli domácí při druhém gólu v 78. minutě. Bílině se podařilo do poločasu vyrovnat. Gól vstřelil Iliazi, když si píchl pěknou přihrávku Pelikána kolem vybíhajícího brankáře a z úhlu trefil prázdnou bránu. To byl ze strany Bíliny jediný světlý okamžik zápasu. Zbývá zmínit nejčernější okamžiky. Ve 49. minutě předvedl faulovaný Brůna po přerušení hry odvetné kung – fu a byl po zásluze vyloučen. Minutu po obdržení druhé branky poslal Žemba malou domů přímo na kopačku soupeře – 3:1. Na závěr parafráze názvu slavného italského filmu: Zápas skončil – zapomeňte!

Ervěnice – Bílina 3:1(1:1)

Branky :  D.Pěnkava, P. Pěnkava, Král – Iliazi

Sestava Bíliny: Vondráček – Bečvařík. Zavadil. Brůna, Baran – Iliazi, Pavlíček, Pelikán, Podaný – Kotěšovský, Tůma