Z Černovic bez bodu

22. 8. 2021

Bílina prožívá těžký start do podzimní části 1.A třídy. Tentokrát sehrála vyrovnaný duel v Černovicích a přes oslabený kádr(chyběl Pavlíček, Šoufek, Tůma, Bureš, Kovačka i Katrenič) sahala nejmíň po bodu. Vedla od 37. minuty, kdy hrubou chybu domácího brankáře snadno potrestal Iliazi. Bohužel o pár minut později naše obrana zaváhala po standardce na zadní tyči a domácí vyrovnali. Po zbytek zápasu se hrál v poli vyrovnaný duel . Naši hráči si vytvořili i vyložené šance, ale proměňování se vůbec nedaří. Největší šanci měl Ondo, ale z malého vápna trefil pouze brankáře. Zákonitě přišel trest v závěru zápasu. Bílinská obrana přestala hrát pro domnělý ofsajd domácích, rozhodčí však nepřerušili hru a v 87. minutě Biely zpečetil osud hostů 1:2. Škoda, remíza by utkání slušela.

Černovice – Bílina 2:1(1:1)

Branky : Hovorka, Biely – Iliazi

Sestava Bíliny: Vondráček – Tirb, Zavadil, Brůna, Baran – BečvaříkOndoSchüssmann,Podaný, Kozler  Ilijazi

Střídali: Koubek, Junek