Z Dobroměřic bez bodu

5. 9. 2021

Na Lounsku sehrála Bílina další zápas 1.A třídy a smolně prohrála gólem po rohu v 79.minutě. Domácí měli převahu prvních 20 minut, jejich šance však obrana hostů s přehledem odvracela. Potom se hra vyrovnala a Bílina si také vytvořila šance, začala získávat střed pole, snažila se o rychlý přechod dopředu, ale držení míče v útoku bylo slabinou. Až do konce zápasu se hrál vyrovnaný duel s minimem šancí. Výjimkou byla situace, kdy se k míči dostal deset metrů od branky volný Tůma, ale netrefil.. Na hřišti chyběli na obou stranách bojovníci, kteří by neplodný fotbal rozhýbali, a tak se pomalu oba týmy smiřovaly s plichtou. Deset minut před koncem se nedohodli hostující obránci na odkopu, přišel roh a nechytatelná střela hlavou Jana Myšáka. Opět se vracíme bohužel s prázdnou.

Dobroměřice – Bílina  1:0 (0:0)

Branka: Myšák

Sestava Hostů: Kovačka – Bečvařík, Šoufek, Zavadil, Baran – Tirb, Pavlíček, Iliazi, Podaný- Katrenič, Tůma

Střídali: Kozler, Koubek, Ondo,