Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z Vilémova bez bodu

16. 10. 2016

K dalšímu utkání letošního ročníku jela Bílina na horkou půdu do Vilémova. Úvod utkání po lehkém oťukávání patřil hostujícímu celku. Bílinští dobře kombinovali a domácí se do hry dostat nemohli. První zahrozil Kotěšovský, který se po vysunutí Tůmy řítil na domácího gólmana. Tváří v tvář však pálil mimo branku Vilémova. V první gólovou radost propukli domácí. Po obranném zákroku Katreniče se pískal pokutový kop za ruku. Domácí hráč nekompromisní dělovkou do středu branky nedal Kovačkovi šanci. Branka domácí tým nabudila a do poločasu již hru držel ve své moci.

Po přestávce hosté toužili po vyrovnání. Tůma však byl dobře bráněn a ostatní hráči Bíliny se do zakončení příliš nedostávali. Domácí měli v této fázi hry několik brankových možností, které však Kovačka likvidoval nebo míč letěl mimo branku. Výrazným momentem druhého poločasu bylo vyloučení Šoufka po druhé žluté kartě. Hosté však zbraně nesložili a šance ke skórování si vytvořili. Největší spálili Záhradský a Tůma, kterému ideální pozici připravil Bečvařík. Konečnou podobu výsledku stanovili domácí po fatální chybě bílinské obrany.

„Dnešní utkání mohlo skončit i opačným výsledkem. Naše šance jsme neproměnili, naopak jsme domácímu týmu branky sami nabídli. Letošní ročník je velice vyrovnaný a každý může vyhrát i prohrát s každým. Každopádně jedeme domů smutní, protože nemáme ani bod“, okomentoval utkání ve Vilémově Petr Procházka.

 

Sestava Bíliny:

Kovačka – Katrenič, Mergl, Šoufek, Bečvařík – Záhradský, Král, Pavlíček, Baran – Kotěšovský, Tůma

Střídali: Levý, Procházka