Za výborný výkon tři body

6. 10. 2019

Diametrálně odlišný výkon podávají hráči Bíliny doma a venku. Na Kyselce stovka prokřehlých diváků viděla tentokrát v úvodu domácí smršť – ve 22. minutě vedení 4:0. Celkem v utkání padlo 10 branek a byl to po delší době opět pro hráče i diváky svátek. Bílina ani na chvilku nedala šanci hostům, kteří do tohoto utkání vedli tabulku. Králem utkání byl neudržitelný Tůma, který dal 4 krásné góly a celé utkání bojoval o každý míč. Vyzdvihnout je však třeba celý tým-utkání odbojoval a i za jasného stavu si s chutí vytvářel další šance. Zvláštní zmínku zaslouží výkon Barana, který z pole zaskočil do branky, protože Kovačka ani Vondráček nemohli nastoupit. Baran podal výborný výkon a připsal si z branky i asistenci na čtvrtý gól. Trenér Kovačka : „ Hrajeme stále stejně, jen jsme dnes proměnili šance,  jaké si vytváříme v každém zápase. Nejlépe se nám hraje proti soupeřům, kteří chtějí hrát fotbal“.

Jak padaly góly domácích? V 7. minutě naběhl Bečvařík zleva a hlavou trefil k vzdálenější tyči. V 16.minutě po rychlých narážečkách Tůma do prázdné-2:0. 20.minuta – krásný centr Tirba proměnil v pádu hlavou Podaný – 3:0.  22.minuta – po propadu obrany Tůma lobem- 4:0. 34. minuta- nákop Barana se dostal k Tůmovi a ten se nemýlil – 5:1. 64. minuta po centru zprava Tůma v pádu hlavou „angličanem“ – 6:2. 75. minuta – po závaru se k míči dostal Zavadil a trefil přesně – 7:2.

Bílina – Neštěmice  7:3(5:2)

Branky : Tůma 4, Bečvařík, Podaný, Zavadil – Čisár pen., Martínek, Memeti

Sestava Bíliny:Baran – Žemba, Zavadil, Brůna, Bečvařík-Tirb, Schüssmann, Pavlíček, Podaný- Bánom, Tůma

Střídali : Paller, Junek, Kozler