Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s.... Petrem Karlem

28. 3. 2010
Petr Karel, bezesporu talentovaný odchovanec bílinského fotbalu. Díky své píli a bojovnosti se o dva roky dříve dostal do „A“ mužstva. Zatímco jeho vrstevníci bojují o místo v sestavě staršího dorostu, Petr pravidelně obléká dres mužů a sbírá zkušenosti od starších spoluhráčů v krajském přeboru. V utkání se Střekovem patřil k nejlepším hráčům na hřišti a s Rolandem Gutschem vytvořili úderné duo, která o sobě do budoucna ještě určitě dá hlasitě vědět.
NA: V minulém utkání jste hrál v obraně, dnes jste nastoupil v útoku, co vedlo k této změně trenéra?Obrazek
V obraně mi to moc nešlo, proto jsem dostal příležitost hrát v útoku společně s Rolandem a musím říct, že si hodně rozumíme.
NA: Odehrál jste utkání, kde jste si sáhl až na dno, přesto to dnes nestačilo, není to už pro mužstvo depresivní opět prohrát vlastními góly?
Já nevím co na to říct, dostat běhen dvou zápasů pět „vlastňáků“, to je pro nás opravdu dost těžké. Je to asi smůla, ale musíme zvednout hlavu a jít dál.
NA: Když tlak domácích gradoval, dostal domácí druhou žlutou kartu a musel předčasně do kabin. Paradoxně vás to ještě více semklo a přepnuli jste na ještě vyšší obrátky, co bylo příčinou?
Vítek věděl, že má žlutou kartu a zbytečně do toho vlítnul, oslabení bylo pro nás nepříjemné, ale na druhou stranu si myslím, že oni nás trochu podcenili a my jsme zase moc cObrazekhtěli ten zápas zlomit, proto náš tlak narůstal a narůstal.
NA: Logickým vyústěním tlaku byly i rohy, které jste zahrávali, ale připadalo mi, že jste je prohospodařili nepřesností?
Tak mi standardní situace a rohy na tréninkách nacvičujeme, ale když se nás občas sejde málo, tak to bohužel nejde a možná to i chybí v zápasech.
NA: Tak teď samozřejmě v kabině nastane rozladěnost, co si teď všichni asi řeknete?
Řekneme si to co vždy, prostě musíme zabrat a nesmíme si nechat dát zbytečné góly. Co je nám platné, že soupeře devadesát minut k ničemu nepustíme, ale zápasy si prohráváme vlastními góly. Ještě není konec a my se o udržení určitě porveme ze všech sil.