Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s.... Petrem Žembou

30. 5. 2010
Petr Žamba, sympatická posila z Mostu, která je na hřišti vidět. Nadějný mladík dokáže svými rychlými výpady ze svého postu pravého obránce, zamotat hlavu nejedněm zadákům soupeře. Většina rychlých útoků začíná na jeho kopačkách, je jedním z pilířů obrany bílinského týmu.
Opět porážka, tentokrát 1:3 co vy na to?Obrazek
Je to pořád dokola, nezajišťujeme se, hrajeme v jedné řadě a dostáváme z toho zbytečné góly. Před každým utkáním si řekneme, že se budeme snažit, ale na hřišti je pak vše jinak
Takže myslíte, že sestup je už hotov?
Myslím, že je to už jisté, ale uděláme příští rok maximum pro to, abychom postoupili zpět. Máme kvalitní mužstvo, které má na to hrát kraj. Musíme se prostě více sehrát.
Takže příští rok zůstáváte hrát nižší soutěž?
Jasně, zůstáváme všichni. Všichni jsme to pokazili, tak to i všichni zase napravíme a vykopeme to zpátky.
Takže to znamená, že se nebude kádr na podzim nějak rapidně obměňovat?
Myslím, že moc ne, jsme dobrá parta a máme kvalitní tým, pevně věřím, žeObrazek za ten provaz potáhneme všichni a Bílina se vrátí tam, kam patří, tedy do kraje.
Hrajete pravého obránce a jste velmi platný při brejkových situacích dopředu, ale potom vzadu chybíte, jelikož Vás nikdo ze spoluhráčů nezastoupí?
Jsem asi nějak špatně sehraný při té hře dopředu, já vyvezu míč a vzadu máme hrát na tři obránce, ale nikdo se nestáhne a to přečíslení je potom těžké ubránit.