Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s.... Rolandem Gutschem

13. 3. 2010
Roland Gutsch, rtuťovitý šikovný útočník, který svým nevyzpytatelným pohybem a nasazením motá obráncům hlavy a připravuje jim bezesné noci. Patří beze sporu k oporám fotbalového klubu Bílina. Jak na hřišti tak i mimo něj vystupuje jako pravý profesionál, je vstřícný i dnešnímu rozhovoru i když po prohraném utkání s Lovosicemi 0:2 mu do řeči ani moc není.
NA: 0:2, první utkání jara co dodat, jak jste to viděl vy?Obrazek
Zápas jsme si prohráli vlastními góly, hráli jsme s respektem a zbytečně jsme míče nakopávali vzduchem, kdybychom hráli po zemi, byla možnost soupeře více ohrozit.
NA: Zhruba v půlce prvního poločasu byl střídán váš spoluhráč v útoku, co se stalo a neovlivnilo to údernou sílu domácích?
Martin se bohužel zranil, ale na celkový obraz hry to nemělo vliv ani v dobrém ani v špatném, to se prostě stává, že někdo odejde a druhý ho zastoupí, máme vyrovnaný tým.
NA: Po obdržené druhé smolné brance jste přeskupili rozestavení na 3-5-2, ale výsledný tlak nebyl zakončován střelou, tak jak by divák očekával?
Poslední dobou je naší největší chybou, že nestřílíme, hrajeme se zbytečným respektem a strachem zakončit útok střelou. Bez střel nelze dát góly. Prostě nám to dnes nesedlo.
NA: A myslíte, že je to v psychice jedince, nebo už celého týmu?Obrazek
To asi ani není o psychice, prostě v přípravě na turnaji jsme měli slabší mužstva a dávali dost branek, dnes proti nám nastoupila zkušená obrana a nám se nedařilo.
NA: V dalším kole Vás čeká Proboštov, není to trochu trošku strašák?
Určitě ne, musíme bojovat, sbírat body, chceme se zachránit a já věřím, že se to určitě podaří, kraj do Bíliny určitě patří.
NA: Díky za rozhovor.

Taky díky J