Jdi na obsah Jdi na menu
 


žáci

Příspěvky

KPMŽ V KOPANÉ :VŠEOBECNÉ INFO

15. 5. 2016

TÝDEN 21 23-29.5.  V pátek trénink, v sobotu od 12:00 zápas na domácím hřišti s FK Litvínov A.  

Týden 22 30-5.6. Pondělí, středa, pátek tréninky dle klasického schématu  od 15:30 v sobotu 4.6 zajíždíme na půdu soupeře do Ervěnic sraz 10:15 má hristi FKB

Potvrzené žádosti zdravotní prohlídky prosím vracejte trenérům.!!!!!!

Stále nemám komplet vybrány všechny příspěvky!!! Prosím dotčené ať tak učiní co nejdříve

případné dotazy směrujte na Marcela na tel 778 429 172.

Případné změny termínů vyhrazeny sledujte níže nazdílený kalendář zde bude info nejaktuálnější.

search_query=coerver+coaching-tr%C3%A9nink

 

 

 

pohár hejtmana ů.kraje FK Bílina-MFK Most =3:2

5. 5. 2016

5.5.2016

Po 14 dnech po ligové prohře na penalty ,jsme opět změřily síly s týmem MFK Most v souboji o postup do dalšího kola turnaje Hejtmana ústeckého kraje.

Oproti předchozímu zápasu jsme vkročily do zápasu lehce nervózní ,jelikož se nám předchozí zápasy v lize moc herně ani výsledkově nedařily a bylo to na provedené hře vidět. Oslabeni o 2 hráče základní sestavy a zařazením 1 hráče ročníku 2005, jsme se soupeřem který taktéž převážně do hry začlenil hráče širšího kádru ročníku 2003-2004 i když ve vyšším počtu ,kdy točil 2 sedmičky .Celkem brzy v 8.min padla 1 branka bohužel do naší sítě ,ale tato situace nás naopak nabudila a do přestávky i přes neproměněné šance, jsme díky dobře kopnutém trestném kopu Köhlera ve 24 minutě stav srovnali.

Druhá půle opět moc fotbalovosti z naší strany nepobrala ,až na nějaké světlé momenty naší hvězdičky "Páťa" kluci bojovali "jezdily po zadku" a soupeře dostávali pod tlak díky rychlému prostřídáním hráčů ,který ve 47.min vyústil v naší druhou branku zásluhou Blažka doklepnutím do brány po závaru před gólmanem soupeře. I když soupeř z následné akce srovnal stejně jsme naší zaslouženou výhru stvrdily v 51. zásluhou Klímy ,po  té stačilo soupeře do ničeho nepustit a výsledek udržet což se nakonec podařilo.Teď rychle zregenerovat síly na sobotní ligové utkání .

Náš soupeř pro další utkání poháru vzejde ze souboje týmů Litvínov B-Ůstí nad Labem U13 , které se odehraje až 12.5.2016

 

Turnaj Zbuzany 21.2.2016

2. 3. 2016

 

imag0090.jpgDne 21.2 jsme se zúčastnily halového turnaje konaném na umělém povrchu pod nafukovací střechou ve Zbuzanech .

I přes to že jsme se  tohoto turnaje zúčastnily poprvé, nechali jsme za sebou dobrý dojem v podobě 4 odehraných zápasů s kvalitními soupeři a konečným 3 místem . Soupeři: SK Klatovy,Dukla Jižní město,SK Petřín Plzeň a Aritma Praha.

Od prvního zápasu jsme na soupeře vlétli a snažily se o útočný fotbal s naší stálicí a jistotou -gólmanskou jedničkou v zádech ,který nás jako obvykle podržel výtečnými zákroky.

Do posledního zápasu ve skupině a zároveň o konečné umístění jsme vstupovali proti SK Petřín Plzeň(který prohrál všechny zápasy) v roli prozatím neporaženého favorita utkání ,ale jako již po několikáté nám tato situace svazovala kolena a branky do naší sítě padali po hrubých chybách našich hráčů.

Celkově musíme hodnotit tento turnaj jako přínosný co se týká hry na malém prostoru -odkrývá nám to jisté slabiny a mezírky na kterých můžeme v průběhu přípravy zapracovat.

Všem zúčastněným a rodičům děkujeme.

Tým trenérů.

 

 

zajímavosti z tréninku 13.4.2015

14. 4. 2015

 

středeční jarní trénink na umělce

2. 4. 2015

Jak vypadá pravý jarní "doslova aprílový" trénink na umělé trávě, jsme se mohli přesvědčit na včerejším středeční tréninkové jednotce ml. žáků ,nevěřil bych kdybych to neviděl ..... kroupy, sluníčko, vítr, déšť.... ale kluky to celkem i bavilo.