Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu 14.3. se naši fotbalové naděje ročníku narození 2002 zúčastnili turnaje pořádaného Buldoky Karlovy Vary. Za účasti osmi týmů byl náš tým nalosován do skupiny A spolu s Ostrovem, Sokolovem a Spořicemi. ObrazekVe skupině B se střetly týmy Karlových Varů, Horního Slavkova, Rokycan a Neštěmic.  Naši hráči se v utkáních základní skupiny předvedli ve vynikajícím světle a postupně své protivníky zdolali Ostrov (1:0), Sokolov (2:0) a Kláštěrec (2:0). Ve finálové skupině na nás čekaly dva nejlepší celky ze skupiny B. Na první a druhé příčce se umístili domácí hráči z Karlových Varů před Neštěmickými. Ve finálové skupině nás bohužel opustila střelecká muška a tonás také stálo vítězství v celém turnaji. Po bezbrankové remíze se Sokolovem jsme nastoupili k finálovému utkání proti domácímu celku. Naši hráči předváděli vynikající fotbal a jednu branku se jim vstřelit podařilo. Bohužel pro nás se ale to samé podařilo i našemu soupeři. Utkání tak skončilo nerozhodným výsledkem 1:1. Díky vyššímu počtu bodů se na nejvyšší příčce umístil domácí tým Buldoků. Našim patřila výborná druhá příčka a stříbrné medaile. Je vidět, že práce trenérského tria Dvořák, Šanda Obracaník nese své ovoce. Gratulujeme!!

Foto:

Dolní řada zleva: Adam Koubek, Dušan Šanda, David Hubáček, Martin Schaffer, Dominik Schusmann.

Druhá řada zleva: Radek Obracaník, Jana Libovická, Karel Obracaník, Partik Erben

Trenéři: Tomáš Dvořák, Karel Obracaník, Dušan Šanda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Delmar

(Delmar, 12. 9. 2009 8:47)

google [URL=http://google.com]google[/URL]