Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Hrob - Bílina 1:6

V posledním utkání jarní části sezony nastoupil tým staré gardy na půdě fotbalistů Hrobu. V posledních kolech náš výkon gradoval a ani v tomto utkání jsme nechtěli své fanoušky zklamat. Utkání začalo vyrovnaně. Na obou stranách však nastoupilo jen devět hráčů. Přece jen na konci sezony oba týmy decimovala zranění. Naši hráči se po úvodním oťukávání dostali do své tradiční herní pohody a po dlouhé minuty nepůjčovali svému soupeři míč. Kombinace a krátké přihrávky dělaly domácím velké potíže. Picka ve středu zálohy spolehlivě řídil naši hru a první branka v soupeřově síti visela ve vzduchu. V 15. minutě vyslal kolmicí Vrábela a ten nechal pamětníky vzpomenout na chvíle své slávy. Sprintem od poloviny hřiště se dostal až před brankáře, kterého posadil na zem a do prázdné branky otevřel skóre. Vstřelená branka soupeře srazila do kolen a další branka přišla vzápětí. Střelou z přímího kopu se opět trefil Vrábel. Mohl dokonat čistý hattrick, po několika zasekávačkách v pokutovém území domácích, kdy domácí obránci nevěděli, kam dřív skočit naservíroval před prázdnou branku baló Fígrovi. 3:0. Mezitím již nastoupil na hřiště náš jedenáctý hráč a hra se již plně odehrávala v naší režii. Po přestávce ještě další branky přidali opět Fígr, Šamonil a trefil se i Picka. Za zmínku ještě stojí dva výborně zahrané příme kopy Procházky, které však bravurními zákroky domácí brankář vytěsnil. Jeho bomba ze zpětné Vrábelovy přihrávky málem přelomila břevno. Branky se však v tomto utkání nedočkal. Ani další akce již brankou neskončily. Utkání tak skončilo v náš prospěch 6:1. Utkání byl přítomen i náš vedoucí Pavel Reiser, který se však bohužel zranil během sobotního turnaje v malé kopané  a s omotaným kotníkem tak jen sledoval líbivý fotbal, který náš tým produkoval. Na tomto místě mu alespoň jménem redakce a všech členů týmu děkujeme za bezproblémovou organizaci celé sezóny. Odehráli jsme všechna utkání v řádných termínech a většinu i v plné sestavě. Hoši jen tak dál. K utkání jsme nastoupili v následující sestavě:

Kohl

Dušan, Laibl, Procházka, Raichl

Kohler, Picka, Dombrovskij, Šamonil

Vrábel, Fígr

branky: Vrábel 2, Fígr 2, Šamonil, Picka

(tabulku najdete na stránkách www.skdubi.cz)

 

SG Bílina  -  Duchcov  10 : 0 

V dalším utkání ligy starých gard se náš tým představil na výborné upraveném trávníku na domácím hřišti. Po dlouhé době, způsobené zaneprázděností (práce, studium, děti, ženy... ) se v základní sestavě objevil i vedoucí našeho týmu Pavel Reiser. Duchcovští v úvodu utkání byli vyrovnaným soupeřem, v průběhu utkání ale otěže postupně přebíral náš tým. V závěru už na hřišti byl pouze jeden tým. Výsledek tomu i napovídá. SG garda se v závěru soutěže prezentuje dobrou hrou a i výsledkově se nám daří. Brankově se prosadili Štiller, Procházka, Laibl, Spieler (a dál si už nepamatuju... o(.. ). Nastoupili jsme v sestavě:

Pícha - Vachoušek, Procházka, Laibl, Raichl - Kohler, Reiser, Štiller, Picka - Spiler, Fígr, dále byl připraven Dušan.

 

Srbice - SG Bílina  2 : 8 (1:2)

Střelci: 2x Vrábel, Vachoušek, 2x Picka, Procházka, Spieler, Verbovský

Sestava: Kohl - Vachoušek, Procházka, Macek, Raichl - Köhler, Verbovský, Picka, Laibl - Spieler, Vrábel.

Po velmi špatném výkonu a prohře doma s Paroháči jsme jeli do Srbic na novou UMT odčinit neúspěch. Ještě krátce před utkání to však vypadalo, že se ani nesejdem, když na poslední chvíli dorazil jedenáctý hráč naší sestavy Ferda Spieler. Soupeř nasadil do sestavy několik opor A-týmu Srbic.

První poločas, ač se nám dařilo soupeře zatlačit před jeho vlastní šestnáctku, nedokázali jsme se brankově prosadit. Soupeř hrozil z dlouhých pasů za obranu, kam nabíhali vystrčené hroty. Z jednoho takového útoku se podařilo srbickým  ve 20 min. vsítit  vedoucí branku utkání. Po obdržené brance jsme se nadále snažili hrát kombinační hru a naše vytrvalost nám přinesla ovoce, kdy v 25 minutě jsme zahrávali rohový kop, na který si krásně naběhl na hranici malého vápna Sláva Vachoušek a hlavou srovnal stav na 1:1. Během pár minut se prosadil ještě Petr Vrábel po individuální akci a poločas jsme vyhráli 2:1.

Druhý poločas již probíhal v naší režii, kdy jsme soupeře přehrávali kombinační hrou a k ničemu vážnějšímu jsme ho nepustili. Přidávali jsme jednu výstavnější branku za druhou a zřejmě jsme soupeři svým výkonem hru tak znechutili, že rozhodčí Víťa Říha musel utkání předčasně ukončit pro nedostatek hráčů v soupeřově týmu. Takhle, kdyby se nám dařilo i v dalších zápasech ?

SG Bílina - Paroháči   3 : 4 

Na tento zápas bude lepší rychle zapomenout. Ostudná porážka.

Proboštov - SG Bílina  1 : 8    

SG Bílina - SK Dubí   5 : 3 (3:2)

Střelci:

Po třech porážkách v řadě Stará garda Bíliny opět vítězí.

Mutepo - SG Bílina     6 : 2 

Střelci: 

SG Bílina - Oldřichov     2 : 4 (2:2)

Střelci: Laibl, Krišal

Po porážce a solidním výkonu proti Antepu jsme nastoupili na UMT v dalším domácím utkání proti Oldřichovu. Ten přijel v oslabené sestavě s menším počtem hráčů. Doplněn byl z našich řad. Martin Kohler obul po dlouhé době opět kopačky a nastoupil proti nám na pravém okraji soupeřovy zálohy. Náš tým vyběhl v obvyklé základní sestavě. Chyběl jen zraněný M. Verbovský a opět pracující P. Reiser. V úvodu utkání se nám dařilo držet míč a hosté měli potíže. Nutno podotknout, že v začátku utkání hráli v deseti. Nechali jsme se ukolébat a po dlouhém výkopu Lilka se Fryč prosadil proti naší obraně a otevřel skore.

Antep - SG Bílina    3 : 0  (1:0)

 

SG Bílina - Hrob    3 : 1  (1:1)

Střelci: Zilcher, Procházka (p.), Fígr 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bill

(Bill, 9. 9. 2009 18:17)

google <a href="http://google.com">google</a>