16. TJ Mojžíř 23 40:66 16

Kompletní tabulka

Dobroměřicím jsme přerušili šňůru neporazitelnosti

FKB - Dobroměřice 4.1 (1:1)

Po sérii utkání, kdy Bílina zbytečně ztrácela, přivítala na svém stadionu vedoucí celek z Dobroměřic, který v dosavadním průběhu 1.a třídy dosud neprohrál. Bez potrestaného Barana zahájila Bílina opatrně s důrazem na obranu a pokusy o rychlé brejky. Hosté vyvinuli tlak, bílinská obrana až do 20. minuty odolávala, pak se však hostům vydařila pěkná kombinace zakončená nechytatelnou střelou k tyči – 0:1. Bílina nerezignovala a pokračovala ve své hře, založené na jistotě v brance a v obraně a rychlém přechodu dopředu. Ve 25. minutě vystřelil z velkého úhlu na pravém křídle Smrž a brankář hostů lovil míč ze sítě – 1:1. Tento veledůležitý gól znovu podpořil psychiku Bíliny, která pokračovala ve stejném stylu do poločasu. Druhý poločas už patřil pouze Bílině pod vedením výborného Ulipa ve středu obrany, který neprohrál žádný z mnoha soubojů na zemi i ve vzduchu. Skvěle mu sekundovali Zaspal a Zavadil, spoustu obranné práce odvedl bojovný Tirb i krajní Klíma, Balada a Borosch.  Po vedoucí brance Bíliny v 52. minutě, kterou vstřelil hlavou nejlepší hráč zápasu Ulip, hosté vsadili na riziko a nechávali vzadu spoustu prostoru pro rychlé útoky domácích.  V 57. minutě zahrál chytře standardku po zemi Smrž a hosté si dali vlastní gól – 3:1. V 75. minutě byl sražen ve vápně Katrenič a Tůma z penalty bezpečně - 4:1. Zbytek zápasu nabídl spoustu šancí Bíliny dva na jednoho, které však Katrenič, Tůma i střídající Schüssmann spálili. V této situaci je tříbranková prohra pro hosty ještě milosrdná.

Bílina – Dobroměřice 4:1 (1:1)

Branky : Smrž, Ulip, Tůma (p.), vlastní – Matyáš

Sestava Bíliny : Pechar – Balada , Ulip, Zavadil – Borosch, Tirb, Zaspal,Smrž, Klíma – Katrenič, Tůma

Střídali: Podaný, Schüssmann, Kozler, Tóth, Plaček