Bílina deklasovala Domoušice

25. 4. 2011

Již v sobotu si z Bíliny odvezly Domoušice velikonoční výprask. Přijely nekompletní a na domácí nestačily. Bílině stále chybí  ze základní sestavy Žemba a Karel, ale od počátku již nastoupil Pavlíček.  Domácím vyšel úvod zápasu, po chybě obrany  otevřel skóre volný Magyar.  V 10.minutě vystřelil z dálky a hodně nepřesně hostující Müller a byla to jediná střela hostů za celý poločas. Z protiútoku však znovu udeřilo, Magyar pustil míč Sčukovi a ten prostřelil brankaře.  Domácí měli utkání pod kontrolou, Mergl i Sčuka stříleli vedle. Po brance volala pěkná akce ve 22.minutě, po ose Milo – Levý - Ščuka střílel nad.  Proti posledním zápasům hrála Bílina více po zemi místo nakopávaných míčů, a soupeři je často nepůjčovala. Výborně hrál Levý, který oběhal neuvěřitelný prostor.   Třetí branku vstřelil po trestném kopu hlavou Mergl. V 35.minutě trefil z 25 metrů Levý tyč. Ve 40.minutě běžel sám na branku Augusta, ale nedal. A stejný hráč vypálil ještě před koncem poločasu, ale brankař Šulc byl na místě.  Pokud v prvním poločase přetížená obrana hostů odolávala, ve druhém již bylo na hřišti pouze jedno mužstvo.  Bílinský trenér Tichý poslal do druhého poločasu  dva čerstvé hráče, rychle střídali i hosté a to se jim stalo osudným. V 60.minutě odstoupil zraněný Matějka a již ho neměl kdo nahradit a Domoušice dohrávaly o deseti.  Hned v úvodu přidala Bílina čtvrtou branku, kdy Sivák pěkně přihrál Levému. Potom pálil Milo, ale brankař vyrazil.  V 50.minutě vystřelil hostující Patrák a Pohl musel na zem. Byla to jediná nebezpečná akce hostů za zápas.  Po faulu na Levého ponechal rozhodčí výhodu, Milo pustil míč Egrtovi a bylo 5:0.  Na hřišti se objevil třetí střídající domácí hráč Moravec a vzápětí vystřelil z hranice šestnáctky a skóroval. Druhou branku vstřelil 67.minutě, kdy obešel i brankaře.  Rychle padla další branka, když dopředu vyrazil Gutsch, jeho střelu brankař tečoval a Levý pohodlně skóroval.   Potom měl opět šanci Augusta, ale ani druhý pokus tváří v tvář brankaři neproměnil. V 77.minutě se dočkal Gutsch, který podal výborný výkon na stoperu, zasprintoval a bylo to 9:0.  Krutý výsledek byl pro hosty dokonán v 87.minutě po faulu na Levého. Augusta s přehledem proměnil penaltu.  Po té rozhodčí raději  zápas ukončil.   Bílinský trenér Josef Tichý vyzdvihl výkony Gutsche, Augusty a Levého.  „Snad z nás zase půjde trochu strach. Poslední výkony nejlepší nebyly, dnes to bylo dobré, i když nám to ulehčil soupeř, který byl hlavně ve druhém poločase odevzdaný.  Ale 10:0 se počítá a věřím, že nám to zvedne sebevědomí. Nyní jedeme do Ervěnic, nebude to lehký soupeř, mají dobré výsledky a my musíme potvrdit ten dnešní výsledek,“ řekl po zápase kapitán domácích  Klaus Pohl.  Bílina zůstává stále na druhém místě skupiny B 1.A třídy, protože Strupčice dokázaly vyhrát v Kryrech.

Branky: 47. 69.Levý, 58. 67.Moravec, 7.Magyar, 10.Ščuka, 27.Mergl,  56.Egrt, 77.Gutsch, 87.Augusta (PK)

ŽK: 0 – 0

Rohy: 6 – 0

Rozhodčí: Husar – Holec, Richter