Ani v posledním domácím utkání jsme body nezískali

10. 6. 2015

V posledním domácím zápase jarní části KP přivítala Bílina mužstvo Spořic a byla favoritem.  Utkání potvrdilo jarní herní krizi domácích, kteří ve vyrovnaném utkání prohrávali od 23. minuty, kdy po nedůsledném návratu do obrany dostali gól do prázdné branky. Vyrovnat se podařilo „ do šatny“ ve 43. minutě .Levý pěkným pasem uvolnil Katreniče a ten se sám před brankou nemýlil – 1:1.

Bílina dala druhou branku v 73.minutě.Katrenič nacentroval přesně do pokutového území a střídající Kotěšovský v pádu hlavou dal pěkný gól od tyče.

Hosté vyrovnali o čtyři minuty později po krásné kombinaci středem.

Když už se zdálo, že utkání dospěje k pokutovým kopům, pustili rozhodčí hosty do útoku a ti z minimálně metrového ofsajdu vsítili vítězný gól několik

vteřin před koncem. Závěrečné emoce byly v tu chvíli pochopitelné. Nespravedlnost konečného výsledku však nemůže zakrýt nepovedený výkon domácích.

Bílina - Spořice 2:3 (1:1)

Branky domácích :Katrenič, Kotěšovský