Matný výkon s Děčínem

3. 5. 2015

Když odhlédneme od čtyřgólového vítězství na půdě rezignovaného Rumburku před týdnem, nemůže mít divák radost z jarní hry Bíliny. Tatam je elegantní kombinace, hráči většinou nakopávají míče, chybí podzimní kombinace, chybí běhavá a tvořivá záloha, chybí střelec typu Tůmy. Zranění kapitána Mergla v Rumburku se spolupodepsalo pod matný domácí výkon Bíliny, která v sobotu hostila Děčín, tým, který na cizí půdě podává většinou poloviční výkon. Bílina si s hosty neporadila a „vybojovala“ pouhý jeden bod.

V 16.minutě nepříliš prudká střela překvapila zkoprnělého Vondráčka – 0:1. Víc zajímavých okamžiků první poločas nepřinesl.

Ve 47. minutě byl po druhé žluté vyloučen děčínský Timofij. Zbytek poločasu probíhal za převahy Bíliny, která si však vypracovala pouze jednu gólovou situaci. Bečvařík posunul do běhu Kotěšovskému a ten prostřelil hostujícího brankáře - 1:1. Utkání dospělo do penalt. V mužstvu Bíliny dostali šanci mladí, kteří neproměnili. Penalty zdramatizoval Děčín, který také dvakrát zahodil. Pro Děčín rozhodla až pátá penalta.

Bílina – Děčín 1:2 Pk (0:1)