Porážíme Podbořany

1. 10. 2018

Bílina přivítala v krásném sobotním odpoledni celek z Podbořan. Celý první poločas si vytvářeli domácí vyložené šance,   ale gól nedali ani z malého vápna do prázdné branky. Až v závěrečné čtvrthodině dala Bílina tři góly. Nejprve Baran dlouhým centrem našel hlavu nabíhajícího Bečvaříka, poté Tirb centroval z téměř z nulového úhlu a míč přes prsty hostujícího brankáře zapadl k tyči a za dvě minuty Tůma ze stejné pozice trefil do růžku branky – 3:0. Ani branka hostujícího střelce se slavným jménem Poborský nedala hostům naději, protože brzy bílinští hráči odpověděli pěknou kombinací po ose Kotěšovský – Katrenič –Procházka, který doklepl do odkryté branky.

Kromě výsledku měl trenér Kovačka radost i z plné lavičky. Všech pět náhradníků se dostalo v druhém poločase do hry a rozhodně nesnížili kvalitu hry domácího celku. Výbornou zprávou je návrat kreativního záložníka Krále, který po zápase přiznal nerozehranost po dlouhé pauze, na hřišti však předvedl, že návrat do formy bude rychlý.

SK Bílina – TJ Tatran Podbořany 4:1(3:0)

Branky: Bečvařík, Tirb, Tůma, Procházka – Poborský

Sestava Bíliny : Kovačka – Tirb,Zavadil, Šoufek, Baran – Bečvařík, Coufal, Pavlíček, Procházka, Katrenič –Tůma

Střídali: Král, Junek, Kotěšovský,Magyar,Brůna