S nováčkem jsme bodovali naplno

30. 10. 2016

V utkáních Bíliny se opakuje už několik zápasů situace, že poločasy utkání se diametrálně liší. V Brné sehrála Bílina výborný první poločas a hlavně první půlhodina byla hrou na jednu branku s množstvím šancí a s třemi pěknými góly do sítě domácích. Tu první dal v 9. minutě Záhradský, když se po levém křídle šikovně uvolnil Pavlíček a předložil před prázdnou branku tutovku. Druhý gól padl po rohu, který dobře zahrál Tůma na hlavu Mergla a jeho „koníček“ si našel cestu do sítě domácích .Třetí gól padl o minutu později a autorem byl  po pěkné  kombinaci střelou  nadvakrát  zblízka Baran. Tím Bílina vystřílela prach a zbytek utkání sehrála zcela zbytečně zbrkle, hráči si neříkali pohybem o míč, přestali kombinovat . Soupeř, který byl po první půlhodině zralý na ručník, postupně získával pole a v druhém poločase Bílinu přehrával. V 71. minutě   Bílina špatně odvrátila rohový kop a inkasovala gól střelou z 18 metrů. Zbytek utkání se podařilo nakonec ukopat bez dalších branek, ale radost z pěkného fotbalu tentokrát v Brné skončila někdy kolem 35. minuty. " V průběhu podzimu se nám nedaří odehrát celé utkání v plné koncentraci. I dnes jsme za stavu 0:3 přenechali hru domácím a utkání dovedli do vítězného konce zejména díky nízké střelecké produktivitě. Před námi jsou dvě utkání s týmy z čela tabulky. Uvidíme, jak na tom doopravdy jsme", ohodnotil uktání Petr Procházka.

Brná – Bílina 1:3 (0:3)

Branky : Demčenko – Záhradský, Mergl, Baran