V úvodu výhra na poslední chvíli

27. 8. 2018

Po dlouhém působení v krajském přeboru sehrála Bílina  první utkání l.A třídy proti soupeři z Kopist. Bílina měla celý zápas velkou převahu a množství šancí. Dobře kombinovala, neztrácela zbytečně míče a kontrolovala utkání. Přesto se nedařilo skórovat a zápas dostal „sparťanský“ punc v 70. minutě, kdy po mnoha šancích domácí inkasovali z ojedinělého protiútoku a minele obrany. Naštěstí  Bílina měla sílu zvýšit tlak a po faulu na Podaného vyrovnal o šest minut později Tůma. Tentýž hráč rozhodl o třech bodech pro domácí po pěkné kombinaci Pavlíčka a Podaného přesnou střelou k levé tyči v 80. minutě. Vítězství domácích  bylo spravedlivé. Za týden Bílina přivítá znovu doma v derby utkání Ledvice.

Bílina – Kopisty 2:1(0:0)

Branky : Tůma 2(první z pk.) – Vlč

Sestava Bíliny: Kovačka – Tirb, Zavadil, Baran, Bečvařík – Procházka, Záhradský, Pavlíček, Podaný-Tůma, Kotěšovský

Střídali: Coufal, Junek, Pelikán