Ml. přípravka vítězně

2. 6. 2010
Okresní mladší přípravky přivítaly na svém hřišti hosty z Trnovan. Souboj dvou týmů ze sObrazektředu tabulky dával tušit, že utkání bude zajímavé a přinejmenším vyrovnané.
Hned v úvodu hosté neproměnili penaltu a domácí se tím tak dostali na koně. V páté minutě se k míči po rohovém kopu dostal …… a domácí šli do vedení 1:0. Hra se překulovala z jedné strany na druhou a mladému fotbalovému potěru nechyběla ani chuť ani vůle dát branku. Hosté sice těsně před poločasem po závaru před domácí brankou vyrovnali, ale mocné povzbuzování maminek a tatínků hnalo domácí vpřed a k vstřelení bObrazekranky jim chybělo jen trochu štěstíčka. Naštěstí to netrvalo dlouho a dvě branky v síti Trnovan ukončily první poločas.
V druhé půli Bílina tlačila a hrálo se jen na jednu branku, počasí dětem také přálo, tak nejen radost z předvedené hry, ale i teplé sluneční paprsky diváky příjemně potěšily. Další tři branky uzavřely celkový stav utkání na 6:1 a pod Bořněm zavládla spokojenost. „Jsem rád, že se konečně zužitkovaly tréninky,Obrazek kdy nacvičujeme standardní situace. V minulých utkáních jsme z nich nebyli vůbec nebezpeční. Dnes konečně po dvou měsících jsme se dokázali prosadit“, rozplývá se domácí trenér Karel Obracaník