Mladší přípravka branku nevstřelila

9. 5. 2010
Mladším přípravkám se nedaří nula bodů a skóre 0:25, se mohlo pro někohoObrazek zdát jako předzvěst debaklu. První minuta tomu zcela dala za pravdu, první útok a Ervěnice šly do vedení, to když domácí mladší přípravky se ještě na hřišti rozkoukávaly. Hra se začala po obdržené brance vyrovnávat, Bílina zpřesnila hru a Ervěnice se tlačily do šancí. Nastřelené břevno bylo jen logickým vyústěním tlaku hostí. Hosté měli starší tým, ale domácí v bráně Káju Obracanika a ten soupeře několikrát vychytal a tým podržel.

V druhém poločase se obraz hry nezměnil, hosté tlačili a domácí zodpovědně bránili. Celý poločas se odehrával většinou na půlce Bíliny, a když už byla obrana domácích překonána, branku zachránil Obracanik. Bílinští mladší přípravkyObrazek do útoku vyrážely jen velmi sporadicky, a když už se dostaly na dostřel, šanci prováhaly. A když ke konci utkání Obracanik dvakrát zázračně zachránil, utkání skončilo nepředpokládaným výsledkem jak ve velkém fotbalu 0:1. „Jsem velmi spokojen, branku jsme sice nedali, ale půlka týmu je o rok dva mladší než soupeř a přesto jsme s nimi dokázali hrát vyrovnanou partii“ Rozdává úsmObrazekěvy na všechny strany trenér domácích Dušan Šanda.