Starší přípravka těsně prohrála

8. 6. 2010
Starší přípravka hostila na Kyselce tým z vyšších pater tabulky, ale na celkovém výkonu to nebylo nijak zvláště znát.
Hra byla od počátku téměř vyrovnaná, je pravdou, že hosté byli fotbalovější a měli větší sObrazeknahu a vůli se tlačit před branku domácích. Bílinští sice tahali za kratší konec, ale snažili Neštěmice alespoň zlobit z rychlých protiútoků. Pár minut před koncem poločasu po nepokrytí hostujících hráčů před brankou dostávají domácí gól z kategorie laciných. Domácí se ještě nadechli k náporu v posledních minutách prvního poločasu a ten jim vynesl vytouženou vyrovnávací branku, kdy křížnou střelou přes celou branku se do listiny střelců zapisuje Krišal.
Druhý poločas již byl zcela v režii hostů, Bílina už jen velmi zřídka navštěvovala Obrazekhostující polovinu a byla otázka času, kdy inkasuje. Bylo znatelné, že chlapcům docházejí síly a odolávají jen s největším vypětím smrtelným nájezdům hostů z Neštěmic. Jarda Matulík vynikal svými zákroky v brance domácích a spoluhráčům neustále uchovával naději na bodový zisk. Ale co to bylo platné, když hosté byli neustále špatně obsazování a tak branka na sebe nedala dlouho čekat, to když osamocený útočník, tečoval polo střelu před bezmocným Matulíkem, 1:2. Domácí se již na nic nezmohli a tak si Neštěmice zaslouženě odvezly všechny body.

„V druObrazekhém poločase bylo vidět, že kluci už nemohli, půlka týmu byla ve škole v přírodě a tak jim scházela fyzička, jelikož netrénovali. Já osobně jsem s hrou spokojen, hosté jsou první v tabulce a my jsme s nimi dokázali hrát vyrovnanou partii“, uzavírá své hodnocení domácí trenér Václav Mojžíš.