TURNAJ

(Ivo Handl, 19. 1. 2011 15:28)

Zimní příprava
(Ivo Handl, 19. 1. 2011 15:21)

Po velmi vydařeném vstupu do podzimní časti sezony 2010/11,kde jsma skončili na druhém místě za Neštěmicemi o skore začala zimní příprava.První měsíc přípravy jsme domluvili trénink na spininkových kolech a to v úterý,ve středu pak máme tělocvičnu,kde se zaměřujeme na posilování.Po 14-denním tréninku nastoupil starší dorost do zimního turnaje dorostu v Bílině a to v neděli 16.1.2011 s mužstvem Krupky.Na klukách byla vidět tréninková únava a proto to bylo na hře znát.Kluci měli míč na noze po delší přestávce.V prvním poločase jsme měli více ze hry,ale golově jsme se prosadili až po půl hodimě hry barnkou D.Procha.Hosté po ojedinělé standartní situaci vyrovnali,ale v závěru přidal P.Kuba druhý gol a poločas tak skončil 2:1 pro Bílinu.
Do druhého poločasu jsme jednotlivé posty prostřídali,ale na úroven prvního nenavázali.Na hráčích začala být znát únava a soupeř se dokázal dostat do několika šancí.Tefili se však domácí a to V.Kořínek,který zvyšoval na 3:1.Hosté ještě stačili snížit po nepřesnostech v obraně na 3:2.Posledních 20 minut kluci ještě přidali dvě branky a uzavřeli tak první zápas v turnaji výsledkem 5:2.Obě branky přidal D.Proch a završil tak svůj hatrick.Ikdyž je to turnaj nešlo nám o výsledek,ale o nasazení ve hře a potvrdit roli favorita.V další fázi přípravy odjíždíme na soustředění do Sloupu a to od 1.2-6.2.2011.