HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE
KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU 2009/2010

Pokud máme hodnotit umístění mladšího dorostu po podzimní části, tak s tabulkovým umístěním můžeme být spokojeni, krásné 3. místo. Na úkor užšího kádru, kde někteří hráči museli buď nastoupit v základní sestavě staršího dorostu, nebo byli nominováni na lavičku staršího dorostu, tak musíme klukům jako je Lukáš Fork, Tomáš Hubáček, David Bruna a Dominik Proch poděkovat za jejich přistup v zápasech mladšího dorostu. Do zápasů nastupovali i žáci ročníku 95, kteří by od léta měli kádr mladšího dorostu doplnit a určitě svými výkony, které v jednotlivých zápasech předváděli, nezklamali, ba naopak.
     Co se týká tréninkové účasti, musíme souhlasit s vyjádřením trenéra staršího dorostu p. Zedníka, že docházka na tréninkové jednotky je u některých jedinců problém a právě v této oblasti bychom chtěli do budoucna zapracovat.
     Mužstvo se budeme v rámci zimní přípravy potřebně posílit, případně bychom mohli uvažovat o přeřazení některých žáků roč. 95 pro jarní část soutěže do kádru mladšího dorostu.
    K samotným zápasům, ať už mistrovským či přátelským se musíme vyjádřit z celkového pohledu kladně, dařilo se nám ve většině případů hrát dle našich představ, ať už dresinková hra, důraz v osobních soubojích a celkově hra kolektivu, zvláště s týmy z čela tabulky.
    Závěrem bychom chtěli klukům všem klukům za jejich přístup v podzimní části soutěže poděkovat a doufat, že jim jejich nadšení a zarputilost pro fotbal v jarní části soutěže vydrží minimálně na stejné úrovni, případně že dojde ještě k dalšímu zlepšení.

Realizační tým