15. SK Ervěnice - Jirkov 29 45:119 17
16. TJ Střekov 29 28:274 3

Kompletní tabulka

Ze Spořic vezeme tři body!

Když ve 3. minutě zápasu ve Spořicích bílinská obrana ani brankář nereagovali na centr domácích a prohrávali, málokdo by na Bílinu vsadil -  také proto, že střelec Tůma se objevil ve středu obrany a v prvních 20 minutách si na nezvyklém místě zvykal. Brzy však zvládl nový post a zahrál velmi dobře. Bílina vyrovnala hru a působila velmi aktivně dopředu. Ve 24. minutě vyrovnala skóre po krásném náběhu Schüssmanna a sklepnutí na volného Junka.  O dvě minuty později hosté předvedli skvělou akci po ose Klíma-Schüssmann, kterou   přesně a tvrdě zakončil Katrenič – 1:2.Ve 40.minutě došlo k nepříjemnému zranění bílinského Köhlera. Do poločasu se hrál vyrovnaný duel bez dalších branek. I ve druhé půli pokračovala Bílina v kvalitní obraně, při které ani jeden hráč nevypustil žádný souboj, útočníci se stále nabízeli v nábězích do obrany Strupčic a několikrát si vytvořili i gólové šance ( Junek, Katrenič a Schüssmann). Obrana Bíliny byla stále aktivní a hráči až do konce nedovolili domácím vyrovnat. V závěru uhájili vítězství, které v prodloužení potvrdil po úniku po křídle a tvrdé střele pod břevno „Šimi“ Schüssmann. Cenné vítězství je dílem enormní bojovnosti a obětavosti všech hráčů Bíliny.

Strupčice – Bílina 1:3(1:2)

Branky : Šlachta – Junek, Katrenič, Schüssmann

Sestava Bíliny : Vondráček – Köhler, Zavadil, Tůma, Baran – Tirb, Šoufek, Schüssmann, Klíma – Katrenič, Junek

Střídal: Bečvařík