16. TJ Mojžíř 22 39:64 16

Kompletní tabulka

První jarní krok doma byl úspěšný

FKB - Šluknov 4:2 (2:1)

Prvním soupeřem Bíliny v jarní části 1.A třídy byl jeden ze soupeřů z popředí tabulky Šluknov. Utkání bylo zahájeno opatrně z obou stran. Bílina postupně zvyšovala tlak a v 20. minutě převahu vyjádřil z úhlu povedenou střelou kanonýr Tůma – 1:0. O pár minut později centroval zleva Baran a vysoký Plaček zakončil s přehledem - 2:0. Obrana Bíliny si počínala velmi dobře, rozehrávka fungovala a rychlí krajní hráči Klíma a Borosch provětrávali obranu soupeře. Přesto však došlo v jinak pevné obraně k nedůrazu a výsledkem bylo snížení stavu na 2:1. Naštěstí brzy po zahájení 2. poločasu předvedl pokus o přehození brankáře Tůma  a po odrazu míče od břevna neměl dobíhající Katrenič problém a přesně a tvrdě zavěsil – 3:1. Bílina kontrolovala utkání a Borosch pěknou střelou k tyči zvýšil na 4:1. V poslední části utkání došlo ke zbytečné komplikaci. Nejprve obránci nedokázali opakovaně odvrátit závar před brankou a inkasovali na 4:2 a potom se nechal vyloučit  Katenič za zbytečné fauly v rozhodnutém utkání.

Vítězství Bíliny je povzbuzující, z chyb je třeba se poučit.

Bílina – Šluknov 4:2(2:1)

Branky: Tůma, Plaček, Katrenič, Borosch

Sestava Bíliny: Pechar – Plaček, Ulip, Baran – Klíma, Tirb, Zaspal, Schüssmann, Borosch – Tůma, Katrenič

Střídali: Plos, Smrž, Balada, Kozler