16. TJ Mojžíř 30 56:87 23

Kompletní tabulka

Skvělý obrat v utkání s Pokraticemi

FKB - Pokratice - Litoměřice 3:2

Nikdo by po 80 minutách utkání nevsadil na Bílinu ani zlámanou grešli. Přesto se u v těchto chvílích zadělávalo na velký obrat a zázračné vítězství domácího týmu. Fotbal je opravdu nevyzpytatelný a jak řekl kdysi zkušený trenér – nemá logiku. Bílina začala utkání velmi vlažně a brzy ztratila střed hřiště, kde kralovali hosté. Domácím se nedařilo téměř nic, zkušení obránci z Pokratic snadno odvraceli bezzubé pokusy Bíliny. V dlouhých nákopech dopředu hosté využívali hlavně hráče č.5 Macela, který byl se svou výškou a silou takřka nebránitelný. Ten byl také autorem první branky, když se prosadil zblízka. V poločase proběhla jistě výživná porada domácích. Ti sice 2. poločas začali lépe, ale nedůraz v obraně dal hostům šanci zvýšit vedení, což se podařilo v 59. minutě. Trenér domácích sáhl k trojímu střídání a na hřiště se dostal i mladý Klíma , který se stal později jedním ze strůjců obratu. Bílina se nadechla k náporu, ale branka hostů zůstala zakletá. Odemkl ji až v 82. minutě do té doby skoro neviditelný Tůma, který se opět ocitl tam, kde má střelec být při zmatku v obraně hostů – 1:2. Na hřišti už byl i vysoký Plaček, který o dvě minuty později do branky dopravil centr Tirba – 2:2. V 87. minutě pak dokončil z penalty za ruku obrat Tůma 3:2.Obrat byl výsledkem vůle a touhy po vítězství. Skvělý dárek divákům!

Bílina – Pokratice  3:2(0:1)

Branky: Tůma 2, Plaček – Macel, Procházka

Sestava domácích: Pechar – Tirb, Zavadil, Ulip, Baran -Schüssmann, Smrž, Kozler, Podaný - Katrenič, Tůma