Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z Údlic vezeme tři body

24. 9. 2018

Los soutěže nás v sobotu poslal na hřiště nepříjemných Údlic. Jak již bývá v týmech této soutěže zvykem, v sestavě domácích nastoupilo několik velice zkušených hráčů, kteří stále aktivně působí v krajských soutěžích. Nutno podotknout, že jejich zkušenosti dělají našimmladým hráčům veliké potíže. Jediné, co těmto hráčům chybí je rychlost. Zdobí je však výběr místa, předvídavost, přesná a chytrá hra, umějí také přitvrdit, pokud je třeba. Všechny tyto aspekty se promítaly ve hře domácích. Naši hráči využívali rychlost Tůmy a tak jsme hrozili i my. Tůma dělal domácí obraně neustálé problémy. Ta jej stíhala jen s nasazením všech možností, kolikrát i za cenu faulu. Jeden z nich domácí stoper již zahrával hluboko v pokutovém území a tak rozhodčí neměl jinou možnost než odpískat pokutový kop. Tůma se nemýlil. Ve druhém poločase jsme chtěli vstřelit další branku. Podařilo se to opět až ze značky pokutového kopu. Samotného Pavlíčka před brankářem srazil jeden z domácích obránců. 

Závěr byl velice nervozní. Domácí zvýšili svou aktivitu a snížení viselo ve vzduchu. Kovačka v naší brance však předvedl několik výborných zákroků. Skvělí domácí hlavičkáři tak tentokrát štěstí neměli. 

"Dnešní utkání ukázalo, jak těžký bude každý zápas. Každý chce vítězit a na hřišti létají jiskry. Kromě tří bodů si dnes odvážíme i jeden zlomený kotník, což nás samozřejmě velice mrzí", ohodnotil utkání Petr Procházka.

 

sestava Bíliny:

Kovačka - Baran, Zavadil, Šoufek, Tirb - Bečvařík, Pavlíček, Coufal, Procházka - Katrenič, Tůma

 

střídali: Junek, Pelikán, Chiriac