Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovské utkání, ml. žáci, Rumburk - Bílina

18. 5. 2008

Po zájezdu do Itálie jsme v sobotu odehráli další mistrovské utkání. Los nás přivedl do Rumburka. V nových dresech jsme se do domácích od prvních minut obuli a snažili jsme se soupeře zatlačit k jeho brance. Vlastními chybami jsme však naše útočné akce ukončovali již v samém zárodku. V sestavě se po zranění objevil Ruda Baláž, naopak tentokrát chyběl Rosťa Řeřicha. Míč jsme drželi na svých kopačkách, do šancí jsme se však příliš nedostávali. Ani domácí nebyli v úvodu utkání schopni nic vymyslet, takže se hrálo bez branek. Síť domácích se poprvé rozvlnila po střele Lukáše Bureše, který se ocitl zcela sám v pokutovém území. Jeho tečovaná střela skončila za zády domácího gólmana. Útočníci Rumburku hrozili zejména po brejkových situacích. Rychlonozí útočníci dělali našim obráncům nemalé potíže a zejména Dan Grozík si nejednou sáhl až na dno. Když se již stalo, že byl překonán, situaci jistil opět výborný Jarda Kovačka v naší brance, takže naše konto zůstávalo čisté. Ani náš tým se však do dalších šancí nedostával, takže první poločas skončil 1:0.

Po změně stran se na hřišti téměř nic nezměnilo. Vázla především kombinace naší středové řady. ve své kůži nebyl Filip Čechák a Denis Podaný na všechno sám nestačil. Ten se rozehrál k solidnímu výkonu a několika přesnými pasy vyzval k dobrým příležitostem své spoluhráče. Lukáš Katrenič však tentokrát střelecký den neměl a dvakrát v jasné gólové pozici své šance promarnil. Klid našim barvám přinesla přímý kop Milana Hájovského, který krásnou ranou přes zeď zvýšil naše vedeni na 2:0. Po chybě ve středu hřiště se domácí dostali k dalšímu rychlému protiútoku a snížili skore na 2:1. Další vynikající zákrok vytáhl Kovačka v brance, když zabránil domácím srovnat. To se již utkání blížilo ke svému konci a domácí hráči neměli sílu ke zvratu. Ačkoli trenéři tentokrát nebyli s výkonem spokojeni, odvezli jsme si z Rumburka cenné tři body za výhru 2:1. Tímto vítězstvím jsme potvrdili třetí místo v průběžné tabulce. Máme nyní před sebou nejtěžší soupeře a uvidíme, zda se nám podaří bodovat i s nimi. Nastoupili jsme v této sestavě: Kovačka - Grozík, Čermák, Vrajová, Baláž - Hájovský, Podaný, Čechák, Sanitrik - Bureš, Katrenič, na lavičce byli připraveni Kozler, Tichánek, Ouřada, Vršatová. Velice dobrý výkon podali tentokrát rozhodčí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

QgrboeCbfwiUvgoY

(vrnzdf@vedjfg.com, 3. 7. 2010 1:36)

kPA5NN <a href="http://bdjsojpqtlll.com/">bdjsojpqtlll</a>, [url=http://mbvgqrpgywdq.com/]mbvgqrpgywdq[/url], [link=http://aigbpcadeegd.com/]aigbpcadeegd[/link], http://dktefagfqyrx.com/

Hezkyyyyy

(Pepa, 1. 8. 2008 17:24)

Hej co je ten lukáš Bureš za maníka??

Nic nás nezastaví

(Kovas, 29. 5. 2008 15:27)

nic nás nemůže zastavit , jsme jak stroj na mašiny , máme dvě mašiny na góly(Milda a Katy) tak nás nic nezastaví a proti Blšanům nesmíme pochybat , ale hrát tak jak dokážem a dokázat že umíme , takže na plno Bilina naplno ?!

kdo nás zastaví?

(zibi.b, 20. 5. 2008 21:32)

krásné dresy, krásné počasí, dobrá klobáska, dobrý výkon rozhodčích, dobrý výsledek a legrace v autobuse = pěkný sobotní výlet