Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ml. dorost svého soupeře vyprovodil s přídělem

17. 6. 2010

Uragán, bezmoc a mnoho branek, tak by se v krátkosti dal shrnout zápas Obrazekmladšího dorostu s Dubím. Dubí potvrdilo svoji pověst tragického celku do puntíku.

 

Ukazatel času neodkrojil ani tři minuty a hosté již prohrávali 2:0. Tak jako v prvním poločase tak i po celé utkání se hosté dostali na dostřel branky jen velmi vzdáleně. Domácí tlačili, ale branky přišly až těsně před půlkou a to hned tři za sebou v rychlém sledu pěti miObrazeknut.

 

Druhý poločas byl jednoznačnou exhibicí domácích, kteří si v tréninkovém duchu s chutí zastříleli a dokonale tím otrávili nejen brankáře Dubí, ale i jeho spoluhráče. Dubí se uchýlilo jen k odkopům od své svatyně a čím dál, tím lépe. Bílina ale nepolevila v tlaku a tak zasadila již tak decimované obraně hostí ještě dalších deset zásahů. Celkový stav skóre 15:0, odpovídal předvedené hře a na druhé straně totální odevzdanosti. „Tak trochu jsme s vysoObrazekkým skórem počítali, víme jak na tom je Dubí se skórem a i proto jsme dnes nechali hrát žáky, co přijdou po prázdninách. Je vidět, že budou příslibem do budoucna“, lebedí si vedoucí mužstva Ivo Handl.

 

Sestava:

 

Kovačka – Prášek (50 min. Fork), Bučina, Řeřicha, Grozík – Podaný (60 min. Proch), Pergler, Jakub Čermák, Křehla – Katrenič, Handl (15 min. Brůna)

 

Branky:

 

Čermák 5, Brůna 3, Podaný 2, Katrenič 2, Kovačka, Křehla, Prášek