Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slovo předsedy FK Bílina....

14. 7. 2011

Uplynulo jen několik týdnů od poslední akce na našem stadionu a již je zde začátek nové sezóny. Naše A mužstvo zahájilo v pondělí přípravu na sezonu, kterou zahájíme opět a po zásluze v Krajském přeboru. Jarní část soutěže jsme odehráli zejména na domácím hřišti ve velice dobré formě. Několik soupeřů jsme vyprovodili vysokým rozdílem ve skóre, vynikající výkon mužstvo předvedlo v souboji s vítězem naší soutěže - Strupčicemi. Ukázalo svou sílu a morálku. Mne osobně potěšilo zároveň výsledkem v utkání proti Dobroměřicím, které by vítězstvím u nás udržely šanci na záchranu v soutěži. Vynořila se spousta spekulací o průběhu utkání. Náš celek však všechny spekulace vyvrátil a po nelehkém boji svého soka přehrál. Jedinou domácí ztrátou tak nakonec byla porážka se zachraňujícími se Ledvicemi v prvním jarním kole. Ledvicím se podařila záchrana, ke které bych chtěl všem v Ledvicích pogratulovat. Po podzimní části soutěže vypadala jejich situace téměř beznadějně. Naše týmy dorostenců absolovovaly své soutěže v krajském přeboru, stejně jako žákovská družstva a přípravka. Naši nejmladší hráči zatím pravidelné soutěže nehrají, ale i oni zaznamenali během roku úspěchy v jednotlivých turnajích, kterých se zúčastnili.

Skvělého úspěchu dosáhl celek mladšího dorostu, který ve své kategorii zvítězil a získal tak titul přeborníka Ústeckého kraje. Osobně jsem na červencovém losování před zástupci všech klubů kraje přebíral pohár pro vítěze a byl jsem na naše fotbalisty patřičně hrdý. Na tomto setkání jsem si také vyslechl pochvalu za organizační zajištění finále Severočeského poháru starších žáků, které jsme v červnu uspořádali. Budeme určitě usilovat o přidělení i příštího finále této soutěže.

Uspořádali jsme 2. ročník Memoriálu Františka Veselého, uspořádali jsme již tradiční turnaj nejmladších fotbalistů Bílina Cup, uspořádali jsme zimní turnaj v kategorii starších žáků a dorostu. Instalovali jsme nové ozvučení na stadionu, vyměnili jsme záchytné sítě. Dokončili rekonstrukci budovy šaten.

Stále však před sebou máme spoustu další práce. Ať již na poli sportovním nebo v oblasti investičních akcí. Za poslední rok jsme se opět posunuli o krok vpřed a pevně věřím, že budeme v nastoupené cestě pokračovat.

Tento text jsem se rozhodl napsat proto, abych poděkoval všem, kteří se na chodu a fungování klubu FK Bílina podílejí. Děkuji všem trenérům, hráčům, rodičům našich malých fotbalistů, funkcionářům i všem ostatním, kteří nám drží palce a také všem, kteří nám pomáhají finančně. Veliký dík patří našemu správci, který je duší našeho krásného areálu.

Na začátku nové sezóny přeji vám všem příjemně prožité prázdniny a mnoho radosti nejen na fotbalovém trávníku..

Petr Procházka, předseda VV FK Bílina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář