Jdi na obsah Jdi na menu
 


V deštivém počasí Bílina přehrála Obrnice

9. 8. 2010

Obrnice navštívili Bílinu v rámci dalšího přípravného zápasu. Z jejich pohledu zcela nevydObrazekařený výlet. Celé utkání velmi hustě propršelo a pod Bořněm nebyly jen děravé mraky.

 

Utkání přihlíželo pár skalních příznivců s deštníky a tak jim odměnou alespoň bylo vysoké vítězství domácích. Hned v úvodu se domácí do hostů zakousli a výsledkem byla branka na 1:0. O chvíli později zachránil domácí Kindl nebezpečnou střelu, kterou vytěsnil na tyč a ven. Kdo by si pomyslil, že to bude jediný a poslední zákrok bílinského brankáře v tomto duelu. Bílinským více jak obránci OObrazekbrnic vadil silný déšť a do poločasu se již neprosadili.

 

Za to hned v úvodu poločasu si spravili chuť a v rozmezí 52 až 65. min., nastříleli soupeři šest branek a bylo po zápase. Hosté se nedostali ani za polovinu a tak jim těsně před koncem na rozloučenou zasadil poslední potupný úder Bari.

 

„Pozvali jsme si tým z „B“ třídy a během zápasu se projevila naše lepší fyzická kondice a vlastně jsme přehráli soupeře ve všech směrech. V druhé půli jsme nasadili dorostence a byli jsme minimálně o dvě třídy lepší,“ stroze zObrazekhodnotil utkání asistent trenéra Jaroslav Kovačka.

 

Sestava:

 

Kindl – Žemba, Mergl, Karel, Hronek (46. Brejcha) – Levý (46. Zavadil), Pavlíček, Moravec (46. Čula), Filo (55. Levý) – Bari, Gutsch (55. Kasl)

 

Branky:

Filo, Kasl, 3x Zavadil, Levý, Bari