Jdi na obsah Jdi na menu
 


V neděli 14. prosince jsme se zúčastnili turnaje v Ústí nad Labem. Vzhledem k velkému počtu účastníků byl náš tým zařazen do nedělních bojů. Po našem příjezdu jsme zjistili, že pořadatelům odřeklo na poslední chvíli účast několik týmů, takže v základní skupině se sešly pouze tři týmy. Bílina, Milešov a náš známý věčný rival Duchcov. Bylo rozhodnuto, že se sehrají dvě kola systémem každý s každým s tím, že první dva týmy postoupí do semifinále, kde na ně již čekaly týmy, hrající dopolední část. Ve skupině jsme sehráli vyrovnané boje s oběma soupeři. Dvě remízy s Milešovem a dvě výhry nad Duchcovem nás posadily na druhé místo skupiny. V semifinále nám byl soupeřem vítěz dopolední části domácí tým Synot Tipu. Utkání se od samého počátku vyvíjelo zcela v naší režii a po několika minutách jsme vstřelili první branku. V průběhu hry jsme ještě jednu branku přidali a s přehledem jsme zvítězili 2:0. Ve finále nás čekal již potřetí tým Milešova, jehož základ tvořili bratři Pazderové, stále aktivně hrající za áčko Milešova. Utkání bylo opravdovým finálem celého turnaje a všichni se po jeho ukončení shodli na tom, že se bylo na co dívat. Pěkné akce se střídaly na obou stranách a brankáři měli plné ruce práce. Míra Pícha v naší brance však držel své konto čisté. Nejkrásnější akci turnaje jsme předvedli právě ve finále, když po kombinaci celé čtyřky zakončil krásnou gólovou střelou pod břevno Jarda Kovačka. Drama pokračovalo i nadále a Milešov měl několik slibných šancí, které se však naší dobře organizované obraně dařilo eliminovat. Naši druhou branku po chybě milešovských vstřelil Robert Bůžek. V závěru soupeř zkorigoval stav utkání na 2:1, ale cenné vítězství jsme si již pohlídali. Během závěrečného ceremoniálu byl ředitelem turnaje vyhlášen nejlepším střelcem Zdeněk Moravec a nejlepším  hráčem našeho týmu Petr Procházka, který také převzal pohár pro vítěze. Náš tým reprezentovali tito hráči: Pavel Reiser, Jarda Kovačka, Zdeněk Moravec, Míra Pícha, Míra Picka, Pavel Fígr, Robert Bůžek, Pavel Reichel a Petr Procházka.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář